آموزشاپ آی او اساپ اندرویداپلیکیشناخبارنکته ها و ترفند ها

اضافه شدن ویژگی تایپ خودکار متن آهنگ در استوری اینستاگرام + آموزش

یادتان می‌آید روزی را که اینستاگرام به واسطه فیلترهای روی تصاویرش شناخته شد؟ در سال 2016 این شرکت قابلیت استوری را اضافه کرد (البته این قابلیت کپی از اسنپ چت بود!) و در سال گذشته اینستاگرام حداقل ماهانه 1 میلیارد کاربر فعال داشته است. فیس بوک اینستاگرام را به قیمت 1 میلیارد دلار در سال 2012 خرید و این یکی شدن به اینستاگرام این اجازه را داد تا ویژگی های بیشتر و بیشتری را به اپلیکیشن خود اضافه نماید. برای مثال اینستاگرام دیروز از قابلیت جدیدی به عنوان تایپ خودکار متن آهنگ در استوری اینستاگرام رونمایی کرد که حالا کاربران میتوانند متن یک آهنگ را به صورت اتوماتیک به استوری اضافه کنند.

برای تایپ خودکار متن آهنگ در استوری اینستاگرام کاربران باید استیکر موزیک را به استوری خود اضافه کنند و آهنگ مورد نظر خود را جستجو کنند. اگر متن آهنگ برای آهنگ انتخابی در دسترس بود کاربر قادر خواهد بود از بین فونت های مختلف یکی را انتخاب کند. همچنین کاربران میتوانند انتخاب کنند که کدام بخش از آهنگ پخش شود. وقتی یک نفر استوری را باز میکند متن‌آهنگ به صورت خودکار نمایش داده میشود و اگر روی متن آهنگ بزند میتوانند ادامه آهنگ را بشنوند و اطلاعاتی درمورد آهنگ و خواننده آهنگ بدست آورند. قبل از اینکه این قابلیت افزوده شود هم کاربران میتوانستند به استوری‌های خود آهنگ اضافه کنند اما اگر میخواستند متن آهنگ را نمایش دهند باید شخصا تایپ میکردند.

برای اضافه کردن استیکر موزیک وقتی عکس یا متن خود را به استوری اضافه کردید روی آیکون استیکر بالای صفحه بزنید و بعد استیکر موزیک را انتخاب کنید اگر متن آهنگ موزیک مورد نظر شما موجود بود شما آنها را روی صفحه برای انتخاب بین فونت های مختلف مشاهده میکنید و اگر متن آهنگ مورد نظر شما موجود نبود در پیغامی از طریق نوتفیکیشن این را به شما میگوید.

از طريق
ترجمه اختصاصی آی‌تی نیو
منبع
phonearena.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن